Інформує Чернівецька прокуратура

Дата: 23.09.2021 17:24

За розбійний напад засуджено жителя колишнього Заставнівського району

Заставнівським відділом Чернівецької окружної прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення відносно 59-річного жителя колишнього Заставнівського району за фактом вчинення ним розбою, поєднаного із насильством, небезпечним для життя ( ч. 1 ст. 187 КК України).

Вироком  Заставнівського районного суду його засуджено до 3 років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з випробуванням строком 1 рік.

За результатами судового розгляду доведено, що в березні цього року, чоловік застосовуючи насильство, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я, що виразилось у нанесенні ударів кулаками по обличчю, а також нанесенні ударів кухонною сковорідкою по голові, відкрито заволодів майном потерпілого, та грошовими коштами, які знаходились у внутрішній кишені куртки потерпілого.

Виконувач обов’язків начальника

Заставнівського відділу

Чернівецької окружної прокуратури                                                      Д. Бужак