Інформує Чернівецька прокуратура

Дата: 23.09.2021 17:25

м

За умисне пошкодження майна шляхом підпалу засуджено жителя Чернівецького району

Заставнівським відділом Чернівецької окружної прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення відносно 27-річного жителя Чернівецького району за фактом пошкодження майна шляхом підпалу ( ч. 2 ст. 194 КК України).

Вироком  Заставнівського районного суду його засуджено до 3 років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з випробуванням строком на 1 рік.

За результатами судового розгляду доведено, що в червні 2021 року, чоловік на фоні ревнощів, використовуючи відкрите джерело вогню та пластикову пляшку, всередині якої знаходились рідини нафтопродуктів, облив двері та здійснив підпал рідини яку вилив, в результаті чого почала горіти дерев’яна підлога та дерев’яні двері.

Виконувач обов’язків начальника

Заставнівського відділу

Чернівецької окружної прокуратури                                             Д. Бужак