Веренчанська громада
Чернівецька область, Чернівецький район

Інформує Державна міграційна служба

Дата: 18.01.2023 11:57
Кількість переглядів: 211

Терміни зберігання готових паспортних документів в умовах воєнного стану

 

В умовах воєнного стану для громадян, які не встигли вчасно забрати замовлені паспортні документи, актуальним є питання їх зберігання.

Нагадаємо, що термін зберігання документів у Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) або у центрах "Паспортний сервіс" Державного підприємства «Документ» паспорта громадянина України для виїзду за кордон складає 1 місяць, ID-картки  3 місяці. Після закінчення зазначених термінів оформлені документи передаються до терпідрозділів та відділень ДМС для подальшого зберігання.

Готові ID-картка та паспорт для виїзду за кордон зберігаються у ДМС протягом 2 років. Також Ви можете написати заяву і продовжити термін зберігання Вашого паспортного документа до 3 років.

Проте, звертаємо увагу, що до закінчення дії воєнного стану та обмежень, пов’язаних з пандемією COVID-19 в Україні, оформлені документи зберігатимуться у ДМС необмежений термін.

Звертаємо Вашу увагу: термін зберігання готових документів у центрах обслуговування громадян «Паспортний сервіс» — відокремлених підрозділах на території Європи становить три місяці з моменту їх надходження.

Відповідно до чинного законодавства у разі неотримання паспорта громадянина України у вигляді ID-картки протягом трьох місяців, а паспорта громадянина України для виїзду за кордон — протягом місяця з дня його надходження до відокремленого підрозділу «Паспортний сервіс» за кордоном, такий паспорт разом із заявою-анкетою та долученими до неї документами повертаються для зберігання відповідному територіальному підрозділу ДМС на території України.

Нагадуємо: Ви можете скористатись онлайн-записом до електронної черги https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html та онлайн-оплати послуг, за якими Ви звертаєтеся.

Записатися в електронну чергу для оформлення паспортних документів у відокремлених підрозділах ДП «Документ» за кордоном можна за посиланням https://warszawa.pasport.org.ua/solutions/e-queue .

Управління ДМС у

Чернівецькій області

 

Як посвідчити особу в мовах воєнного стану

«Я подав документи на український паспорт. Але як мені у разі потреби підтвердити свою особу, - нерідко запитують нас дозвонювачі на «Гарячу лінію» УДМС у Чернівецькій області.

Нагадуємо, що підрозділ міграційної служби за зверненням заявника, якого ідентифіковано засобами Єдиного державного демографічного реєстру або відомчої інформаційної системи ДМС, може видати довідку про подання документів для оформлення паспорта громадянина України. Документ містить фото та персональні дані особи та може на період оформлення паспорта у вигляді ID-картки використовуватись для посвідчення особи.

Також у період воєнного стану громадяни можуть  користуватися тимчасовим «єДокументом» у мобільному застосунку «Дія». Власники «єДокумента»  отримують доступ до адміністративних, медичних, банківських послуг,  можуть підтвердити особу на запит поліції та правоохоронних органів тощо.

Нагадаємо також, що до переліку документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, належать:

• паспорт громадянина України;

• паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

• дипломатичний паспорт України;

• службовий паспорт України;

• посвідчення особи моряка;

• посвідчення члена екіпажу;

• посвідчення особи на повернення в Україну;

тимчасове посвідчення громадянина України.

Управління ДМС у Чернівецькій області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь