Інформує Чернівецька окружна прокуратура

Дата: 13.09.2024 12:36

Підозрюваного у замаху на вбивство колишньої цивільної дружини та тещі взято під варту без застави

За клопотанням прокурора Чернівецької окружної прокуратури громадянину, підозрюваному в умисному пошкодженні чужого майна та замаху на умисне вбивство двох осіб (ч. 2 ст. 194, ч. 1 ст. 15 п. п. 1,5 ч. 2 ст. 115 КК України), обрано запобіжний захід – тримання під вартою без альтернативи внесення застави.

За даними слідства, 8 вересня цього року 65-річний житель села Веренчанка, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, облив нафтопродуктами та підпалив двері та фасад будинку колишньої цивільної дружини. Після скоєного – втік з місця злочину.

На момент загоряння потерпіла разом з матір’ю перебували у будинку. Жінкам вдалося самостійно ліквідувати пожежу.

Досудове розслідування у зазначеному кримінальному провадженні здійснюють слідчі Чернівецького районного управління поліції.

Чернівецька окружна прокуратура