Інформація Заставнівського відділу Чернівецької окружної прокуратури

Дата: 23.09.2024 10:59

Прокуратура вживає заходів щодо поповнення сільського бюджету на суму понад 220 тис. грн.

Чернівецькою окружною прокуратурою передано до Господарського суду м. Києва позовну заяву в інтересах держави в особі Веренчанської сільської ради про визнання недійсними додаткових угод на електропостачання та стягнення коштів до сільського бюджету в сумі 224 тис. грн.

На даний момент, Господарським судом м. Києва відрито провадження за вказаною позовною заявою та прийнято її до розгляду.

Заставнівський відділ

Чернівецької окружної прокуратури